Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бізнесмен Ігор Кривецький переписав на себе землі атовців на Перемишлянщині
05 Листопада, 16:23

Бізнесмен Ігор Кривецький переписав на себе землі атовців на Перемишлянщині

ТзОВ «Еко ферма Едем», яке належить колишньому народному депутату та основному фінансисту ВО «Свобода» Ігорю Кривецькому, стало офіційним власником 65,51 га в селі Стрілки Перемишлянського району. Формально це три ділянки, призначені для ведення особистого селянського господарства, пишуть “Наші гроші. Львів”.

Ці ділянки утворені з паїв площею 2 га. У 2017 році сільська рада Стрілок надала їх учасникам АТО та місцевим мешканцям для ведення сільського господарства. Серед власників цих паїв були і одіозні львівські активісти. Зокрема, відомі участю у вуличних акціях у Львові члени «Української спілки учасників АТО» та засновники житлово-будівельних та обслуговуючих  кооперативів «Патріот-1, -2, -3». Це Олег Дудок, Андрій Різничок та Костянтин Дерюгін. Свою ділянку у Стрілках віддав чи продав «Еко фермі Едем» і заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи в/ч А0284 Володимир Барбарич.

Також кілька ділянок тут сільська рада надавала місцевим мешканцям, які мають безпосередній стосунок до відпочинкового комплексу Edem Resort Medical & SPA, що теж належить Кривецькому. Це керівник служби безпеки цього курорту Юрій Волковський, або директор готелю Edem Resort &SPA та готелю «Жорж» Олег Магулка. Крім того батько, брат та сестра Олега Магулки також отримували тут по 2 га, які стали частиною великих ділянок.

За даними Держгеокадастру, вартість трьох ділянок, про які йде мова вище, – 353,12 тис. грн.

На сьогодні Ігореві Кривецькому належить понад 110 га в Перемишлянському районі.

Нагадаємо, земельні зловживання із залученням учасників АТО за останніх кілька років стали масовим явищем. ZAXID.NET писав про скандальне виділення ділянок на берегах озера Наварія біля Львова та скуповування земель учасників АТО в Солонці.

Фото: Наші гроші

  • 0
  • 1112
Схожі новини