Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Працівника вишу, якого підозрюють у виготовленні наркотиків, відпустили під заставу
08 Вересня, 17:18

Працівника вишу, якого підозрюють у виготовленні наркотиків, відпустили під заставу

Олександра Зайцева завідувача лабораторії Львівського національного університету університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, якого підозрюють у виготовленні наркотиків у виші відпустили під заставу у 430 тисяч гривень.

Галицький районний суд Львова на початку вересня обрав 4 учасникам цієї справи запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливою заставою у розмірі 430-630 тисяч гривень. Завідувач сплатив заставу та вийшов уже із СІЗО та навіть повернувся до роботи у навчальний заклад.

“Прокурори оскаржили міру запобіжного заходу для фігурантів «метадонової» справи” – повідомляють у поліції.

Львівський апеляційний суд розглядатиме клопотання про відставку працівника університету Олександра Зайцева від роботи, 9 вересня.

 Колишній проректор Ігор Турко немає юридичних підстав для звільнення працівника.

«Коли є доведений факт, а це тільки суд може довести, тоді можна про щось говорити… Якщо говорити про європейські мірки, ми не маємо права про щось говорити до судових рішень. Буде рішення суду, будемо приймати рішення», – прокоментував ZAXID.NET Ігор Турко. 

Нагадаємо, у справі задіяно чотирьох фігурантів. Товар збували через відомий кальян-бар «Хаббл Баббл». За інформацією слідства, задокументовано виготовлення майже 3 кг метадону ціною понад 1,8 млн грн. Фігурантів затримали 31 серпня під час реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 тис. грн.

Фото: поліція Львівщини

Схожі новини