Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кучма покинув ТКГ щодо Донбасу
28 Липня, 16:05

Кучма покинув ТКГ щодо Донбасу

Другий президент України Леонід Кучма прийняв рішення піти з посади очільника української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, передає УП з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

«Володимир Зеленський вдячний другому президенту України Леоніду Кучмі за його роботу на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ). Глава держави наголосив, що робота Леоніда Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою та водночас складною, і зазначив, що з шаною та повагою ставиться до його рішення про припинення участі в діяльності ТКГ».

Зеленський під час особистої зустрічі 28 липня подякував Кучмі та додав, що завжди у майбутньому готовий почути його пораду.

Кучма зазначив, що за останній рік робота ТКГ значно просунулася. Він сказав, що й надалі у разі потреби готовий ділитися досвідом і надавати консультації.

Щодо наступника Кучми у пресслужбі президента УП зазначили, що «у найближчому майбутньому оголосять нового очільника ТКГ».

До слова, про намір покинути ТКГ Кучма говорив Зеленському ще у травні 2020 року. Зеленський зокрема зазначив, що Кучма пропонував покинути переговорний процес і передати справи віцепрем’єр-міністру, першому заступнику голови делегації в Тристоронній контактній групі Олексію Резнікову.

  • 0
  • 236
Схожі новини