Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Кучма повернувся в Мінські переговори: “Не буду весільним генералом”
03 Червня, 21:23

Кучма повернувся в Мінські переговори: “Не буду весільним генералом”

Президент Володимир Зеленський прийняв рішення повернути до переговорів Мінського процесу щодо Донбасу другого президента України Леоніда Кучму.

Про це він заявив на брифінгу 3 червня.

Зеленський розповів, що зустрічався з партнерами зі США, Німеччини, Франції та інших країн Євросоюзу та обговорював припинення війни на Донбасі.

«У нас є спільна позиція. Це відновлення переговорів з приводу Донбасу у Нормандському форматі і розблокування Мінського процесу. Вже 5 червня буде тристороння зустріч на чолі – я дуже хотів і намагався, щоб це була провідна професійна людина – з Леонідом Даниловичем Кучмою. У нас є дійсно дуже конкретні пропозиції, нові рішення, але ніхто територією і суверенітетом України торгувати не збирається», – сказав Зеленський.

Окрім цього, прес-служба президента повідомила про зустріч Зеленського з членами української делегації Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. На ній Зеленський представив Кучму.

Кучма погодився з пропозицією Зеленського очолити Тристоронню контактну групу. Про це він заявив на брифінгу.

«Я звик у своєму житті приймати рішення, виконувати їх і відповідати за них. Сьогоднішня зустріч у президента показує, що в мене є така можливість у групі, яка створена в Нормандському форматі, зробити цей внесок. Якщо ми приймаємо там рішення, то вони мають виконуватись. Не просто, що ми там існуємо… як я іноді казав, я не можу працювати в якості весільного генерала. Розумію, що сьогодні є можливість працювати на благо країни», – підсумував Кучма.

 

Фото: Сайт президента України

Схожі новини