Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Куди здати вживані речі: у Львові з’явилися ще дві локації
26 Серпня, 13:58

Куди здати вживані речі: у Львові з’явилися ще дві локації

Мережа АЗК ОККО встановила ще два контейнери для збору вживаних речей у Львові. Вони дислокуються на заправках за адресами: вул. Рудненська, 1 та  вул. Замарстинівська, 174. Завдяки цьому, мешканцям міста стане ще легше і зручніше допомагати людям, які опинилися сьогодні у складних життєвих обставинах.

Ініціативу зі збору вживаних людей для малозабезпечених на ОККО започаткували 8 років тому. Незмінним партнером компанії у цьому проекті є громадська організація «Емаус-Оселя». Її волонтери допомагають вивозити, сортувати й безкоштовно розподіляти речі серед тих, хто цього потребує.

Сьогодні у різних куточках міста на АЗК ОККО діє вже 9 контейнерів для збору речей. Небайдужі львів’яни наповнюють їх дуже активно. В середньому за день назбирується 4 контейнери речей, хоч місткість одного контейнера становить приблизно 200 кілограмів. Тільки за перше півріччя-2020 представники ГО «Емаус-Оселя» вивезли з заправок ОККО майже 140 т вживаних речей. Сьогодні аналогічний збір ведеться ще у 6 містах України, але Львів продовжує впевнено утримувати лідерство. Понад 70% усього обсягу зібраних речей для малозабезпечених надходить саме зі Львова.

«У наших шафах зазвичай накопичується багато речей, якими ми уже не користуємося, бо вони вийшли з моди, мають незначні дефекти чи просто стали зайвими у гардеробі. Але вони ще довго можуть послужити іншим людям, які із вдячністю згадуватимуть попередніх власників, – каже  керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослава Полякова. – Ініціатива нашої компанії дає змогу кожному стати благодійником. Адже ми переконані, що добрих справ забагато не буває».

Адреси усіх львівських АЗК, де ведеться збір вживаних речей, шукай за посиланням.

Перший контейнер для збору вживаних речей у мережі ОККО було встановлено наприкінці 2013 року саме у Львові на АЗК на вул. Джорджа Вашингтона, 12. Сьогодні такий збір організовано уже в 7 містах України: крім Львова, це ще Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Маріуполь, Запоріжжя. Партнерами ОККО в цьому проєкті є громадські організації – «Емаус-Оселя», «Україна без меж», «Добрий самарянин» та «Допомагаємо». За 2019 рік у мережі ОККО було зібрано майже 209 тонн вживаних речей для малозабезпечених, за першу половину 2020 року – майже 177 тонн. У 2018 році проєкт був визнаний одним із переможців Національного конкурсу бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності «Бізнес, що змінює країну».

 

Схожі новини