Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Купуй Галицьке»: у Фейсбуці з’явилася нова група для дрібних підприємців
31 Березня, 17:48
logo-black

«Купуй Галицьке»: у Фейсбуці з’явилася нова група для дрібних підприємців

Відтепер для реклами своїх товарів та послуг дрібні підприємці з Івано-Франківщини, Тернопільщини та Львівщини можуть безкоштовно використовувати платформу «Купуй Галицьке». Це нова група у Фейсбуці, яку минулого тижня створили ініціативні львів’яни. У спільноті вже більш як тисяча учасників, щодня до неї долучаються сотні людей.

«Головна умова ініціативи – товари, про які надаємо інформацію, повинні бути виготовлені в Галичині. Послуги, відповідно, також мають надаватися тут, – розповідає LMN Андрій Савенко, один з ініціаторів руху “Купуй Галицьке”. – Наголошую, йдеться суто про дрібний бізнес. Саме ця ланка найменш захищена в умовах карантину. Дрібні підприємці переважно не мають фінансової подушки під матрацом, зароблять власними руками і головами, і по них всі ці події вдарять найсильніше».

Що більше людей долучиться до ініціативи «Купуй Галицьке», то малим виробникам легше буде пережити кризу, вважають організатори. На відміну від аналогічних спільнот у Фейсбуці, які пропагують споживання товару в межах одного регіону, група «Купуй Галицьке» розширила локацію на три області. Таким чином підприємці мають можливість знайти клієнтів в сусідніх областях і вийти на більш ширший, галицький, ринок.

«Треба пам’ятати, що гроші, які залишаються в Галичині, годують не одну родину та не одного підприємця. Той підприємець їх теж витрачає на товари та послуги в Галичині. Мусимо створити цілу екосистему, де гроші залишаються в регіоні й працюють на всіх, – каже Савенко. – До речі, я завжди звертаю увагу, що саме купую, і стараюся обирати товари, зроблені в регіоні мого проживання. Бо це робочі місця, зарплати для наших родин і доходи з податків у місцевий бюджет».

В описі групи «Купуй Галицьке» зазначено, що це місце, де з часом буде зібрано найкращі пропозиції нашого регіону. Ініціатори руху також обіцяють, що незабаром з’явиться сайт, де інформація про виробників та локальних підприємців на Львівщині, Івано-Франківщині та Тернопільщині розміщуватиметься у вигляді зручного каталогу.

 

  • 0
  • 245
Схожі новини