Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Київстар надає біженцям бонуси для зв’язку з рідними в Україні
28 Лютого, 15:05

Київстар надає біженцям бонуси для зв’язку з рідними в Україні

Київстар підтримає вимушених переселенців, та нарахує їм 100 бонусних гривень для зв’язку у роумінгу. Йдеться про українців, які вже знаходяться або будуть приїжджати у Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Молдову.

Бонусні кошти будуть діяти протягом 30 днів та їх можна використати для оплати вхідних та вихідних дзвінків, мобільного інтернету та SMS-повідомлень, щоб бути на зв’язку зі своїми рідними та близькими. Цих коштів вистачить, наприклад, на 100 хвилин розмов або 1000 Мб мобільного інтернету.

В абонентів Київстар у роумінгу ще й не списуються мегабайти в 10 додатках. Наприклад, якщо вони обмінюються текстовими повідомленнями у всіх популярних месенджерах: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Навіть голосові дзвінки у цих месенджерах будуть без тарифікації інтернету.

Також, в ніч з 24 на 25 лютого Київстар припинив надавати послуги в своїй мережі для абонентів всіх мобільних операторів Росії та Білорусі, які знаходяться на території України. Вони більше не можуть отримувати та здійснювати дзвінки, користуватися інтернетом, відправляти SMS.

Щоб не допустити великого навантаження на мережу та забезпечити її стабільну роботу, мобільний оператор рекомендує обмінюватися інформацією онлайн.

Схожі новини