Лабораторія, пункт щеплення та окрема маніпуляційна: на Стрийщині відкрили нову амбулаторію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лабораторія, пункт щеплення та окрема маніпуляційна: на Стрийщині відкрили нову амбулаторію
29 Серпня, 19:01

Лабораторія, пункт щеплення та окрема маніпуляційна: на Стрийщині відкрили нову амбулаторію

На Стрийщині, в смт Дашава, в колишньому приміщенні управління культури, молоді та спорту відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це повідомили у Стрийській міськраді.

«Амбулаторія обладнана всім необхідним та має сім кабінетів. У ній функціонує лабораторія, пункт щеплення, а також окрема маніпуляційна з денним стаціонаром. Також для амбулаторії придбали меблі та техніку (кардіографи, два аналізатори: гематологічний та біохімічний). В новому медзакладі працюють троє лікарів сімейної медицини, які надають послуги пацієнтам з Дашави, Йосипович, Зарічного, Гайдучини, Олексичів, Сихова, Ярушичів, Комарів тощо. Медзаклад охопить загалом понад п’ять тисяч населення», — йдеться у повідомленні.

За кошти з міського бюджету провели капітальний ремонт, який тривав з червня по серпень 2023 року. До цього пацієнтів обслуговували у старому приміщенні поліклініки, будівля якої була в аварійному стані.

Відео