Ледь не загинула через значні травми: у Львові лікують жінку з Донеччини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ледь не загинула через значні травми: у Львові лікують жінку з Донеччини
01 Серпня, 12:15

Ледь не загинула через значні травми: у Львові лікують жінку з Донеччини

У Львові медики лікують жінку з Донеччини, яку через великі травми ледь вдалося врятувати. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

40-річна Оксана пережила справжнє пекло: росіяни вбили її чоловіка на очах у 13-річного сина, який сам невдовзі помер в лікарні від отриманих травм, а жінку з масивними ранами медикам ледь вдалося врятувати.

Сім’я родом з Лиману Донецької області. Біда сталась на Великдень. Оксана з чоловіком, сином та бабусею були на подвір’ї власного будинку. На вулиці тихо, жодних повітряних тривог, аж раптом прилетіла ракета. Оксану вибуховою хвилею відкинуло вбік. Жінка пам’ятає лише крики дитини. Чоловік загинув одразу.

Поранених Оксану та внука бабуся з осколком в шиї перенесла до погребу. Там вони 3 години чекали на рятувальників, стікаючи кров’ю – синові осколок потрапив прямо біля серця, в Оксани численні травми тіла.

Врешті рятувальникам вдалося вивезти жінок та хлопця з місця обстрілу. Оксану повезли до лікарні в Краматорську, а сина з бабусею – в Слов’янськ. Там дитину намагались врятувати в реанімації, а бабусі видалили осколок.

«Стан Оксани важкий: травми грудної клітки та сильні поранення кінцівок. Найбільше постраждала ліва рука. Жінку одразу прооперували: зупинили внутрішню кровотечу черевної порожнини та зашили масивні рани. Про те, що її сина вже немає, Оксана дізналася на 3 день після прощання з ним. Каже, увесь цей час відчувала, що щось не так – материнське серце розривалось», – розповіли у лікарні.

З Краматорська жінку перевезли до Дніпра, звідки далі транспортували до Львова. Тут над порятунком руки Оксани працювали десятеро лікарів з відділення травматології та ортопедії Центру травми, а також І хірургічного відділення Центру хірургії.

«Спеціалісти провели шість операцій, під час яких закривали дефекти мʼяких тканин, пересаджували шкіру та, зокрема, зробили складну пластичну операцію з переміщення частини м’яких тканин передпліччя у зону пораненого ліктя», – додали у лікарні.

Попереду на Оксану ще чекає тривала реабілітація, аби відновити функціональність руки.

  • 0
  • 78
Відео