Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У конкурсі на посаду директора департаменту освіти і науки ЛОДА переміг Олег Паска
25 Березня, 14:43
logo-black

У конкурсі на посаду директора департаменту освіти і науки ЛОДА переміг Олег Паска

Переможцем конкурсного відбору на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації став Олег Паска. Він набрав загальну кількість балів – 9,2.

“Поки що лише переміг у конкурсі. Після призначення одразу активно візьмуся до роботи. Адже зараз, у час карантину, треба швидко мобілізуватися та впорядкувати дистанційне навчання. У карантині не треба шукати лише негатив. Це гарний час, аби опанувати нові платформи для навчання дітей, – каже LMN Олег Паска. – Коли п’ять років тому брав участь у конкурсі на цю посаду, то мав лише 17 пунктів нововведень та змін в освіті в області. Цього разу у мене вже було 38 пунктів. Ще один сьогодні додався».

Олег Паска – викладач Національного університету «Львівська політехніка», співзасновник «Вищої школи політичного лідерства, кандидат наук з державного управління.

Він народився 2 травня 1970 року у селищі Нижанковичі Старосамбірського району. Вищу освіту здобув у 1993 році у Львівському державному університеті ім. Івана Франка за спеціальністю «Фізик. Викладач фізики».

1993 – 2002 рр. – викладав фізику у Нижанковицькій середній школі.
2002 – 2005 рр. – працював заступником голови Старосамбірської районної ради.
2005 – 2006 рр. – голова Старосамбірської районної ради.
2006 – 2010 рр. – голова Перемишлянської райдержадміністрації.
2010 – 2011 рр. – начальник управління просторового розвитку Львівської обласної ради.
2014 – 2017 рр. – аспірант Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У 2017 р. захистив кандидатську дисертацію у Львівському регіональному інституті державного управління на тему: «Інститут Президентства як чинник державного управління суспільними змінами (досвід посткомуністичних країн)».

З 2018 р. – асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Фото: Leopolis

Схожі новини