Ленд-ліз ще не запрацював: Данілов розповів, коли почне надходити зброя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ленд-ліз ще не запрацював: Данілов розповів, коли почне надходити зброя
18 Червня, 13:48

Ленд-ліз ще не запрацював: Данілов розповів, коли почне надходити зброя

Зброя із США в Україну за законом про ленд-ліз може почати надходити в найближчі місяці. Це може бути липень-серпень, можливо – вересень. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов в інтерв’ю «Ліга.net». За його словами, ленд-ліз ще не почався.

«Там є процедура. Ленд-ліз ще не починався. Але саме ухвалення закону про ленд-ліз – дуже позитивне для нас рішення. І ленд-ліз буде, питання – коли. Тут ми повертаємося до того, що на війні у кожного годинники працюють по-різному. Для когось доба це як доба, а для нас це зовсім інші виміри», — зазначив Данілов.

Він уточнив, що це може бути липень-серпень, може, вересень, оскільки існує дуже багато чинників. Секретар РНБО сказав, що боєприпасів радянського зразка 122-го і 152-го калібру майже не залишилося.

Данілов також наголосив, що українське суспільство знає не про всі країни, які допомагають зброєю, оскільки багато з них просять не озвучувати військове озброєння, яке вони передають. Секретар РНБО пообіцяв, що “подякуємо усім після перемоги”.

Відео