Лептоспіроз лютує: на Львівщині зафіксували ще один випадок хвороби | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лептоспіроз лютує: на Львівщині зафіксували ще один випадок хвороби
11 Серпня, 10:23

Лептоспіроз лютує: на Львівщині зафіксували ще один випадок хвороби

54-річну мешканку Нового Роздолу госпіталізували до реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні з гострою нирковою і печінковою недостатністю та двобічною пневмонією. У пацієнтки діагностували лептоспіроз, повідомляє zaxid.net. Це вже п’ятий випадок лептоспірозу на Львівщині за останній тиждень.

Як розповіла завідувачка 4-го діагностичного відділення лікарні Таміла Алексанян, захворювання у жінки розпочалося з високої температури. Згодом з’явилася жовтяниця, а на четвертий день хвора перестала виділяти сечу і звернулася в районну лікарню. Звідти її відразу скерували в інфекційну лікарню. До Львова жінку доставили у важкому стані, з двобічною пневмонією, гострою нирковою і печінковою недостатністю.

«У жінки білірубін, при нормі 6,5 – 20,5мкмоль/л, був 1047,5. Це свідчить про гостру печінкову недостатність. Утім, печінкову недостатність лікарям вдається компенсувати і вилікувати. Такі хворі швидко помирають від ниркової недостатності чи важкої пневмонії, яка погано піддається лікуванню», – каже Таміла Алексанян.

Відомо, що жінка має велике господарство, тож на руках є порізи і подряпини. Окрім того, вона працює лаборантом у ветлаборарії, що також є додатковим ризиком.

Відео