Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Леви повертаються»: на стадіоні «Україна» в п‘ятницю зіграють «Карпати» (ВІДЕО)
14 Липня, 14:33

«Леви повертаються»: на стадіоні «Україна» в п‘ятницю зіграють «Карпати» (ВІДЕО)

У п‘ятницю, 16 липня, на стадіоні «Україна» у Львові відбудеться презентація оновленого футбольного клубу «Карпати Львів». Про це йдеться на сторінці команди у Фейсбуці.

Матч заплановий на 17.00. З нагоди презентації проведуть також товариський матч. З ким – у клубі не повідомили. Відвідати презентацію команди можуть і вболівальники.

Футбольний клуб «Карпати» був заснований у Львові ще у 1963 році та за роки існування назбирав тисячі фанатів. Проблеми у команді почалися після втечі у 2017 році одного з власників клубу, місцевого олігарха Петра Димінського, проти якого порушена кримінальна справа. Минулого року новим власником «Карпат» став Олег Смалійчук. Відтоді клуб переживає занепад: команду зі скандалом виключили з Української Прем‘єр-Ліги та перевели у найнижчий клас професійоного футболу.

Аби відродити добре знаний усім львів’янам легендарний клуб, підприємство «Західний Буг» у жовтні 2020 року заснувало новий клуб «Карпати». Генеральним директором клубу призначили Степана Юрчишина, а спортивним директором/головним тренером – Андрія Тлумака.

Схожі новини