Лідер АвтоЄвроСили спалив свій Range Rover (відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лідер АвтоЄвроСили спалив свій Range Rover (відео)
09 Листопада, 10:47

Лідер АвтоЄвроСили спалив свій Range Rover (відео)

У знак протесту

Учора ввечері лідер АвтоЄвроСили Олег Ярошевич спалив власний автомобіль. Зробив він це у знак протесту на прийнятий закон про розмитнення авто.

Раніше на акціях він заявляв, що зробить це, якщо депутати не прислухаються до активістів і не проголосують закон про розмитення авто з такими правками, які пропонує АЄС.

Оскільки вимогу народні обранці не виконали, Олег Ярошевич знищив своє авто.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! – наголосив Олег Ярошевич.

Нагадаємо, вчора депутати прийняли закон про розмитнення. Акцизну ставку при цьому знизили. Однак активісти АвтоЄвроСили таким рішенням незадоволені. Вони кажуть, що нардепи підтримали “олігархічні правки”. А тому збираються влаштувати всеукраїнську акцію протесту. Вимагатимуть, щоб Президент ветував закон.

Відео