Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікар розповіла, про яке захворювання може свідчити дратівливість
22 Січня, 14:42
logo-black

Лікар розповіла, про яке захворювання може свідчити дратівливість

Перевантаження і, як наслідок, дратівливість дуже поширені в сучасному світі. Ми живемо в надзвичайно швидкому темпі. Щодня вирішуємо безліч проблем, часто не даємо собі часу на відпочинок, перестаємо радіти простим речам, мало приділяємо уваги своїм близьким. Організм людини, звичайно, дуже витривалий і володіє величезними ресурсами, але ці ресурси не безконечні. Лікар клініки UROSVIT Уляна Любомирівна Тітова розповіла про основні симптоми та наслідки нервового виснаження для організму:

 

Перша вісточка про збій у системі

Нервова система  першою сигналізує про неблагополуччя в організмі людини. Вона подає команди серцю, судинам, імунній системі, відбувається перерозподіл гормонів, і при тривалому перевантаженні організм перестає справлятися зі своїми функціями.

 

Про лікування

До лікування нервового виснаження потрібно підходити комплексно. Почніть із відновлення спокою і відпочинку. Необхідно зняти напругу, тривогу і налагодити нормальний сон. Лікування психоемоційного виснаження не завжди буває легким, і в деяких випадках потрібна консультація спеціалістів.

 

Перевірте щитовидну залозу

Занепокоєння, дратівливість, психомоторне збудження (гіперкінетична поведінка), труднощі із зосередженням уваги, безсоння, дрібноамплітудний тремор рук, посилена пітливість не завжди є ознаками психоемоційного перенапруження.

Дані симптоми можуть бути ознакою захворювання щитовидної залози.  Для підтвердження патології слід вчасно звернутись до ендокринолога та провести ультразвукову діагностику, щоб виключити утворення вузлів та дифузні зміни органу.

Отож, бережіть себе та вчасно звертайтесь до спеціалістів за допомогою, адже  «Якщо людина стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який би краще знав, що корисне для неї, ніж вона сама» (Сократ).

 

Консультація уролога, гінеколога, УЗД:

Адреса: м.Львів, вул.Огієнка,3 (на території “Залізничної лікарні”).

 Тел.для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

  • 0
  • 348
Схожі новини