Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікар-уролог Святослав Бойко розповів, як відновити потенцію
03 Березня, 15:32
logo-black

Лікар-уролог Святослав Бойко розповів, як відновити потенцію

Кожен чоловік хоча б раз стикався з проблемою слабкої ерекції. Причинами тимчасової сексуальної дисфункції могли бути втома, стрес чи навіть алкоголь. Та що робити тоді, коли вже декілька спроб здійснити статевий акт закінчуються невдало? Чи можна ігнорувати ослаблену ерекцію? Як подолати проблеми з потенцією та які методи лікування є найефективнішими, розповів лікар-уролог клініки «UROSVIT»  Святослав Ігорович Бойко.

“Не варто лякати себе та партнера словом «імпотенція», – каже лікар. – Всесвітня організація охорони здоров’я вже давно рекомендує лікарям замінити його на словосполучення «порушення ерекції» – коли діагноз ще не встановлено,  або «еректильна дисфункція» – коли діагноз встановлено.

Будь-який уролог скаже вам, що невдачі в сексуальному житті стаються зі всіма. Ерекція залежить від багатьох чинників: настрою, самопочуття, ставлення то партнера і навіть від того, що ми їли та пили незадовго перед статевим актом.

Проте, якщо невдачі повторюються або мають спільну особливість, то варто звернутися до лікаря. У сфері сексуальних розладів важлива точна діагностика, адже причина дисфункції може бути як фізіологічною, так і психологічною. Проблеми з потенцією ведуть до якісного зниження життя, перепадів настрою, тривожності, втрати зв’язку між партнерами та зменшення самоповаги”.

Чому це стається?

– Лікарі виокремлюють три основні причини еректильної дисфункції: фізіолоічну (часто пов’язана з віковими змінами), психологічну (коли проблеми виникли внаслідок стресу, сильної втоми чи ін.), а також змішану (коли вплинули обидва фактори).

З’ясувати причину еректильної дисфункції може тільки лікар, а не товариш, співробітник чи дружина. Як правило, після первинної консультації уролог скеровує пацієнта на лабораторні аналізи.

Чи можна підвищити потенцію народними способами?

– Не заперечую, що деякі народні засоби справді оправдані медициною, проте не слід забувати про індивідуальні особливості кожного конкретного організму. Вживання саморобних настоянок для підвищення потенції в домашніх умовах може мати непередбачуваний ефект на самопочуття та стан здоров’я загалом.

Найбільш популярними способами, що сприяють покращенню ерекції, є регулярний контрастний душ, а також вживання кореня женьшеню, маки перуанської, барвінку , кори йохімбе. Застосування народних засобів лікування можливе лише з дозволу лікаря та під його контролем.

Які є препарати для підвищення потенції?

 

– Вживання ліків – найпопулярніший, але не найбезпечніший спосіб покращити потенцію. Більшість з них розроблені для екстреної допомоги пацієнту.

Дослідження показують, що застосування «Віагри» протягом 12-24 тижнів справді дає позитивний ефект у переважної більшості (63-82%) хворих. Та не слід забувати, що даний препарат має судинорозширюючий ефект, тому його застосування неодмінно слід обговорити з лікарем.

Варто також звернути увагу на те, що  «Віагра» – перший серед препаратів для вирішення еректильної дисфункції. Хоча зараз з’явились нові якісніші препарати («Левітра», «Сіаліс» та ін.), які мають значно менше побічних ефектів.

Самолікування приводить до непередбачуваних наслідків, найважчим з яких є інфаркт міокарда, тому препарат та необхідну дозу має призначати тільки лікар!

Які існують способи відновлення потенції?

Існує кілька основних методів, що дозволяють ефективно лікувати еректильну дисфункцію:

1. Від’ємний тиск. Дія цієї лікувальної методики заснована на штучному створенні від’ємного тиску навколо статевого органу для стимуляції виникнення ерекції. Саме від’ємний тиск сприяє активізації притоку крові до кавернозних тіл чоловічого пенісу, викликаючи ерекцію.

2. Ін’єкції в статевий член судиннорозширюючих препаратів.З огляду на те, що самостійне введення пацієнтом судино активних препаратів є складним та незручним, викликає психологічний та навіть фізичний дискомфорт, практикування ін’єкційної терапії  самостійно пацієнтами застосовується вкрай рідко.

Принцип операції по фалопротезуванню полягає у відновленні пружності (ригідності) статевого члена. Для цього всередину кавернозних тіл пеніса імплантуються спеціальні «протези» – надувні циліндри або пружні парні силіконові стрижні. У відмінності від усіх існуючих на сьогодні в світі методик лікування проблем з ерекцією саме ендофалопротезування вирішує питання успішно і назавжди.

3. Хірургічне втручання. Такий спосіб хірургічного втручання, як ендофалопротезування на сьогодні є «золотим стандартом» в разі необхідності терапії еректильної дисфункції, відновлення потенції. Після проведення фалопротезування більше 80-95% пацієнтів гарантовано повертаються до гармонійного і повноцінного статевого життя.

4. Ударно-хвильова терапія за допомогою F-SW (сфокусованого акустичного імпульсу). Це новітня методика, заснована на використанні ударної хвилі невеликої інтенсивності. Технологія дозволяє впливати на печеристі тіла чоловічого пенісу акустичними хвилями. Такий вплив стимулює відновлення не тільки судинної системи кавернозних тіл, але й регенерацію венозного сплетіння навколо простати. Такий ефект відбувається завдяки утворенню факторів росту судин, стимуляції синтезу оксиду азоту та ендотелію, які є необхідними для виникнення ерекції, активізації імунної відповіді в тканинах статевого члену та активації окисно-відновних процесів.

5. Аутоплазмотерапія. Цей метод є ін’єкційним та направленим на омолодження і якісне відновлення судин пенісу. Маніпуляція дозволяє простимулювати природні ресурси організму для відновлення еректильної функції, поліпшити живлення та відновлення судин  статевого члена. Для ін’єкцій використовується плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами. Процедура аутоплазмотерапії з використанням власної крові пацієнта гарантовано безпечна, а ризик інфікування, відторгнення або виникнення алергічної реакції повністю відсутній.

Куди звернутися?

У клініці «UROSVIT» працюють висококваліфіковані лікарі-урологи, які надали дієву допомогу у цій делікатній проблемі багатьом чоловікам, адже застосовують найновітніші методи лікування еректильної дисфункції та мають сучасне якісне обладнання.

 

Консультація уролога, гінеколога, УЗД:

Адреса: м.Львів, вул.Огієнка,3 (на території “Залізничної лікарні”).

Тел. для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел.

Схожі новини