Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Лікар від Бога і людина, яких мало»: на Перемишлянщині від коронавірусу помер завідувач поліклініки
14 Грудня, 16:45
logo-black

«Лікар від Бога і людина, яких мало»: на Перемишлянщині від коронавірусу помер завідувач поліклініки

Сьогодні, 14 грудня, не стало багаторічного завідувача Перемишлянської районної поліклініки 65-річного Євгена Марцинішка. Чоловік три тижні лікувався від коронавірусу. На жаль, хвороба виявилась сильнішою.

 

«Надзвичайно душевна і щира людина, що до своїх колег, що до пацієтів. Ніхто про нього нічого поганого сказати не може. Пан Євген ніколи не сердився, ніколи не підвищував голос. Вмів працювати в колективі, вмів знайти підхід до кожного”, – згадує колегу в.о. Перемишлянської райлікарні Андрій Соляник.

У медустанові розповідають, завполіклінікою Євген Марцинішко, ймовірно, небезпечну недугу Ковід-19 підхопив на роботі. Якраз у той час заміняв на посаді керівника райлікарні. Працював багато. Десь й пропустив перші ознаки хвороби.

«Дбав про роботу, лікарню, і як відданий працівник, своє здоров’я відсунув на другий план. А, на жаль, ця недуга такого не прощає. Захворювання дало ускладнення на легені, розвинулась пневмонія. Його життя намагались врятувати у Львівській обласній інфекційній лікарні, але, на жаль, безуспішно. Це величезна втрата і для нас його колег, і, безумовно, для родини», – додають в районній лікарні.

Євген Марцинішко за спеціальність лікар-педіатр. Майже все життя пропрацював у Перемишлянській поліклініці. Очолював її. У чоловіка залишилась дружина та дорослі діти.

Наразі родичі вирішують питання із похованням лікаря. За попередньою інформацією, церемонія похорону відбудеться завтра на місцевому кладовищі.

 

Схожі новини