Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікар з Миколаївського району відсудив компенсацію за зіпсутий відпочинок
26 Лютого, 16:26
logo-black

Лікар з Миколаївського району відсудив компенсацію за зіпсутий відпочинок

Юлія Швидко

Лікар Богдан Ях зі села Дроговиж Миколаївського району чекає, коли туристичний оператор OASIS Travel Ukraine виплатить йому 62 тис грн за зіпсутий відпочинок. 19 лютого Миколаївський районний суд зобов’язав оператора повернути вартість поїздки, яка не відбулася, та заплатити за моральну шкоду.

Влітку чоловік замовив подорож до Тунісу на 10 днів для 3-х людей – себе, дружини та сина. Заплатив 42 тис грн. Перед вильотом тур скасували, гроші лікарю не повернули.

«Замовив поїздку через посередника “Авіасвіт-Львів”. Компанія надала повний пакет послуг – переліт, трансфер, проживання в готелі та харчування, тобто все включено. Раніше часто до нього звертався і все було добре. OASIS Travel Ukraine теж наче з непоганою репутацією, 20 років на ринку, – каже LMN Богдан Ях. – Летіти мали у червні. Тоді якраз через цього туроператора люди не могли вилетіти з Тунісу. Мені, ще можна сказати, пощастило. Перед відльотом мені зателефонували, що рейс перенесли. Згодом знову дзвінок: ще далі посунули. Тоді путівку на вересень обіцяли».

Від OASIS Travel Ukraine потерпіли сотні клієнтів. Зірвалися три вильоти – на 26, 28 та 30 червня. З них лише Богдан Ях подав до суду.

«За вісім місяців ніхто не повернув гроші. “Авіасвіт-Львів” підтвердив це у суді. Через якийсь час представники туристичної компанії заявили, що причиною інциденту стало скасування рейсу авіакомпанії Bravo. Мовляв, через борги заблокували роботу», – додає лікар.

Представники OASIS Travel Ukraine не з’являлися на судові засідання. Протягом місяця туроператор може оскаржувати вирок в Апеляційному суді.

Фото: ілюстративне

Схожі новини