Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікарі б’ють на сполох: у Львівській області фіксують збільшення випадків ускладнень після отиту
11 Травня, 13:21

Лікарі б’ють на сполох: у Львівській області фіксують збільшення випадків ускладнень після отиту

На Львівщині почастішали випадки ускладнень середнього отиту. За понад два тижні медики зафіксували вже 4 випадки отиту, які призвели до важких ускладнень. Три із них потребували великих вушних операцій, повідомили у Львівському ОХМАТДИТі.

«Переважно за рік ми мали 4 ускладення від гострого середнього отиту. Це така середня цифра, часом менше, часом більше. А тут ми маємо за короткий проміжок вже 4 ускладнення. Чому так? Наразі це для нас загадка. Але я спілкувався із колегами з-за кордону. Вони кажуть, що у них теж пішла хвиля ускладнень. Можливо, йде мікс інфекцій. Можливо, це впливи коронавірусної інфекції, які ми не знаємо, які треба буде ще дослідити», – розповів керівник клініки дитячої оториноларингології у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит” Федір Юрочко.

У зв’язку з такою небезпечною тенденцією лікарі закликають батьків бути уважними, коли у їхніх дітей діагностують отит. Попри те, що це захворювання у більшості випадків протікає легко, водночас воно небезпечне своїми ускладненнями, які можуть загрожувати життю.

Схожі новини