Лікарі розповіли про стан школяра, якого випадково підстрелив друг | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лікарі розповіли про стан школяра, якого випадково підстрелив друг
01 Червня, 10:41

Лікарі розповіли про стан школяра, якого випадково підстрелив друг

Хлопця, який учора отримав вогнепальне поранення вдома у друга, прооперували. Його стан залишається важким, повідомили медики лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова.

«Вчора оперативно прооперували учня восьмого класу, який отримав кульове поранення в груди. Загальний стан хлопця залишається важким, але стабільним», – йдеться в повідомленні.

За даними поліції Львівщини, про пораненого 14-річного хлопця повідомили медики «швидкої», які приїхали на виклик у квартиру на вул.Шевченка.

Школяр отримав відкрите вогнепальне дробове поранення з помпової рушниці. Медики провели оперативне втручання: зашили травмовану легеню та видалили два ребра. Зараз дитина перебуває в медикаментозному сні на штучній вентиляції легень. Життю хлопця нічого не загрожує.

Нагадаємо, вчора, 31 травня, троє учнів однієї із загальноосвітніх шкіл Шевченківського району Львова після уроків пішли додому до одного із них. Вдома знайшли зброю та почали її розглядати. Одному із друзів випадково поцілили в груди.

Відео