Лікарі врятували 14-річного львів’янина, який отримав вогнепальне поранення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лікарі врятували 14-річного львів’янина, який отримав вогнепальне поранення
20 Липня, 17:47

Лікарі врятували 14-річного львів’янина, який отримав вогнепальне поранення

У Львові врятували 14-річного хлопчика, який отримав вогнепальне поранення у гостях у однокласника. Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, серце дитини зупинялося кілька разів.

14-річний львів’янин Дмитро отримав поранення, коли вони разом з однокласником хотіли роздивитись батькову помпову рушницю, яка ненароком вистрілила. Куля влучила прямо в грудну клітку Дмитра. Пробила ділянку від ключиці до верхівки правої легені. Юнак втратив 2 літри крові. Показники тиску критично впали. У швидкій серце Дмитра кілька разів зупиняється.

У такому критичному стані хлопця доправляють до Лікарні Св. Миколая. Часу для порятунку – обмаль, а стан хлопця настільки важкий, що не дозволяє везти його в операційну. Тож лікарі ухвалюють рішення оперувати просто в реанімації.

«Всю ніч лікарі намагаються виборити у смерті юне життя. Хірурги зупиняють критичну кровотечу. Відрізають розірвану кулею частину правої легені та видаляють осколки з решти органу. Водночас анестезіологи переливають кров. Спільними зусиллями лікарям таки вдається стабілізувати стан Дмитра. Наступні три тижні він пробуде в реанімації під наглядом спеціалістів відділення анестезіології та інтенсивної терапії», – розповіли у лікарні.

Коли загроза життю минула, хлопця перевели у відділення хірургії. Аби видалити з рани мертві тканини та дрібні осколки кулі, юнака ще кілька разів оперували. Загалом хірурги провели чотири оперативні втручання.

Нині Дмитро проходить реабілітацію. З фізичними терапевтами відновлює праву руку, яка після поранення майже не функціонувала. До підлітка повертаються сили, а рана в грудній клітці швидко загоюється.

Дмитро мріє повернутися до спорту. Просто в палату батьки принесли синові футбольний м’яч та форму. Це надихає хлопця докладати максимум зусиль, аби якнайшвидше відновитись і знову займатися футболом.

Відео