Лікарі врятували мешканку Львівщини, яка 19 років жила з пухлиною | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Лікарі врятували мешканку Львівщини, яка 19 років жила з пухлиною
08 Грудня, 13:17

Лікарі врятували мешканку Львівщини, яка 19 років жила з пухлиною

У лікарні Святого Пантелеймона у Львові прооперували 68-річну Ганну Курій, мешканку одного з сіл Львівщини, якій загрожував параліч. Жінка 19 років жила з пухлиною у плевральній порожнині і не знала про це, розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

«Жінка має шестеро дітей, багато клопотів та все життя тяжко працює. Попри це на здоров’я ніколи не скаржилась. Лише рік тому, як пішла на пенсію, її почали турбувати болі в ногах. Але за медичною допомогою пані Ганна тоді не звернулася. Та останній місяць, каже, мало не звів її з розуму. Біль шалений, спати неможливо, ноги віднімає, а жодні ліки не приносять полегшення», – розповіли медики.

Пані Ганна звернулася до місцевих медиків і вони діагностували у неї пухлину, яка займала ⅓ частину легень. Більше того, гігантський утвір проріс уже в хребет та почав тиснути на нервові закінчення спинного мозку, що і викликало оніміння ніг.

«Тип пухлини – невринома. Це новоутвір, який походить з нервових закінчень і переважно є доброякісним. Небезпека невриноми в тому, що вона росте довго і безсимптомно. Так і сталося у пані Ганни. За розміром пухлини спеціалісти встановили, що вона росла цілих 19 років. На момент звернення невринома вже так проросла в хребет, що могла назавжди паралізувати жінку», – йдеться в повідомленні.

Жінку скерували до Львова і тут призначили операцію з видалення невриноми, яка тривала 4 години.

На другий день після операції пані Ганна вже перебувала у звичайній палаті, а за тиждень – повернулася додому.

Відео