Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікарі виїжджатимуть на виклики львів‘ян з високою температурою
01 Березня, 21:06

Лікарі виїжджатимуть на виклики львів‘ян з високою температурою

Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, сімейні лікарі у Львові виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

«Була проведена позапланова нарада з головними лікарями міста Львова та їхніми заступниками, щодо запобігання захворювання на гострі респіраторні захворювання у місті Львові. Також було питання про тих людей, які, наприклад, мають високу температуру — як працювати з такими мешканцями міста, щоб не було паніки. Тому прийнято рішення про те, що ми будемо виїжджати на виклики до таких хворих, у яких є гарячка і температура тіла більше 38 градусів», – розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Водночас, чиновниця акцентувала, що лікарі не матимуть спеціального одягу – бо це не потрібно, адже вони знають своїх пацієнтів. Однак, якщо такий пацієнт повернувся з-за кордону або ж контактував з такими людьми, і в нього виникла гарячка, тоді на виклик їхатиме спеціальна бригада лікарів у спеціальних захисних костюмах.

Схожі новини