Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікарів-антивакцинаторів в Україні будуть карати
19 Листопада, 08:47

Лікарів-антивакцинаторів в Україні будуть карати

У Міністерстві охорони здоров’я придумали новий спосіб боротьби з антивакцинаторськими настроями. Лікарів, які виступають проти COVID-вакцинації, чекає покарання.

Про це провідомив головний санлікар України Ігор Кузін. Він пояснив, що Мінздоров’я планує застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19. Адже часто причиною таких показників є відвертий виступ медиків проти щеплень.

“Це означає, що медики не телефонують своїм декларантам, не інформують про вакцини, не запрошують людей робити щеплення”, – повідомив Ігор Кузін.

Тож Міністерство має намір втрутитися в ситуацію. Будуть проводити просвітницьку роботу із лікарями та пояснювати їм користь вакцинації.

А от до злісних противників вакцинації можуть застосовати санкції – припинення контракту з Національною службою здоров’я.

Додамо, загалом на Львівщині зробили вже більш ніж мільйон 400 тисяч щеплень (з них 571 261 – другою дозою): вакциною  «Covieshield»   – 38 403, «AstraZeneca» – 165 209, «Coronavac» – 382 941, «Pfizer» – 662 151, «Moderna» – 152 591.

Схожі новини