Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За працю і звитягу: львівських лікарів, що померли від коронавірусу, нагородили посмертно
21 Серпня, 20:56

За працю і звитягу: львівських лікарів, що померли від коронавірусу, нагородили посмертно

Сьогодні, 21 серпня, родичам медиків, що загинули  від COVID-19, в Українському лікарському товаристві  у Львові вручили медалі «За працю та звитягу в медицині». Посмертно нагородили Івана Гайду та Василя Савенка. Про це повідомили в Українському лікарському товаристві у Львові.

Медаль Івана Гайди голова УЛТ Олег Дуда передав  близькому родичу – старшому ординатору відділення абдомінальної хірургії Олегу Бекеру.

Медаль Василя Савенка вручили сину Олегу.

«Це велика і невимовна втрата для нашої медичної спільноти. Іван Гайда та Василь Савенко були непересічними особистостями, прекрасними фахівцями, добрими та щирими людьми. Вони назавжди залишаються у нашій пам’яті та в наших серцях», – сказав Олег Дуда.

3-36
1-105

Нагадаємо, Івана Гайда був начальником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії та активним членом Українського лікарського товариства у Львові. Він з перших днів війни на Донбасі врятував життя багатьох наших військових. 18 червня у віці 58 років внаслідок ускладнень спричинених COVID-19 Іван Гайда відійшов у вічність.

Василь Савенко був керівником Центру первинної медико-санітарної допомоги Старосамбірського району та активним членом Українського лікарського товариства у Львові.  Він помер 1 серпня внаслідок ускладнень спричинених COVID-19.

Схожі новини