Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лікувався у Новояворівську: помер військовий, який хворів на COVID-19
16 Жовтня, 20:56

Лікувався у Новояворівську: помер військовий, який хворів на COVID-19

Станом на п’ятницю, 16 жовтня, в Збройних Силах України на COVID-19 хворіє 944 особи. Про це повідомили у Командуванні медичних сил ЗСУ. Окрім цього, зафіксовано 12 летальний випадок від коронавірусу.

«Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 15 жовтня 2020 помер працівник ЗС України (Львівська область)», – йдеться у повідомленні.

Чоловік звернувся за медичною допомогою у вівторок, 13 жовтня, коли з’явилася задишка та сухий кашель. Цього ж дня його госпіталізували до відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Новояворівської ЦРЛ з попереднім діагнозом: Негоспітальна двобічна нижньодольова пневмонія. Позитивний результат ПЛР тесту отримали 14 жовтня.

«Незважаючи на надану медичну допомогу ознаки дихальної недостатності продовжили наростати. 15 жовтня 2020 стан здоров’я пацієнта значно погіршився, а інтенсивна терапія не дала позитивного результату. Окрім цього, чоловік хворів на хронічні супутні захворювання», – додають у командуванні медсил.

Нагадаємо, на  Львівщині за минулу добу, 15 жовтня, підтвердили 365 випадків коронавірусної хвороби. Загалом коронавірусну інфекцію у Львові та області підтвердили у 24 тисяч 171 людини. Хвороба забрала життя 672 осіб.

Схожі новини