Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лісники на Старосамбірщині приховують злочини та випалюють пеньки (Відео)
22 Грудня, 12:09
logo-black

Лісники на Старосамбірщині приховують злочини та випалюють пеньки (Відео)

Сьогодні, 22 грудня, на електронну пошту Львівської мануфактури новин надійшла інформація з фотографіями та відео про те, як лісники на Старосамбірщині приховують сліди злочинів, та випалюють пеньки. Факти перевірить поліція.

“Старосамбірщина, село Тур’є, Заділок, урочище “Над Штепселем”, та “На німцеві” лісники Галсільлісу Ігор Д, та Михайло Я, незаконно вирізають ліс прямо над своїми хатами, після чого випалюють пеньки, найбільше ріжуть в місці, куди веде дорога попри будинки Логойди Михайла і лісника Михайла Я.”, – йдеться в повідомленні.

52fc835c-c9b3-4f53-813a-f4ee23f296f6
6445066c-2ed5-4926-bb7a-4ce7b4e540a7

Місцеві жителі налякані, так як лісники постійно погрожують розправами. Були навіть факти побиття та заяви в поліцію. Люди просять допомоги у правоохоронців. Кажуть, що лісники дуже активізувалися останнім часом.

“Більшість людей проти незаконних вирубок, але вони бояться говорити про це вголос. Лісники відчувають безкарність і поводяться зухвало та агресивно. Їхнє керівництво вимагає “данини” і каже, що їх “прикриє”. До чого тільки не вдаються, щоб приховати злочини, але зупинитися не можуть. Декілька днів тому ми виявили масові незаконні вирубки, де пеньки заливали мазутом, прикривали мохом, гілками, а тут випалюють. Дуже часто в результаті таких дій вигоряють цілі квартали лісу, таке зокрема ми бачили в селі Грозьова”, – каже LMN активіст ГО “Люди країни” Василь Курій.

Фото та відео очевидців.

Схожі новини