Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лісники знайшли мертвою жінку, яку шукали 17 днів на Жовківщині
16 Липня, 13:08

Лісники знайшли мертвою жінку, яку шукали 17 днів на Жовківщині

Сьогодні, 16 липня, у селі Добросин Жовківського району, похоронять 59-річну поштарку Галину Сумик. Жінку знайшли вчора недалеко села Пирятин у лісі. Перед тим вважали безвісти зниклою, шукали 17 діб, – пише ZAXID.NET

Зі слів невістки покійної Галини Сумик, на напіврозкладене тіло жінки випадково натрапили лісники, під час обходу території, де здійснюється вирубка лісу. Це неподалік від місця, де жінка з односельцями 29 червня збирали чорниці, після чого і зникла.

«Цією частиною лісу ми йшли у перший день, але якось оминули її. Бо свідки сказали, що бачили її в іншій частині лісу і скерували нас туди. Ми вірили тим свідкам, бо вони її точно описали, і пішли в інший кінець лісу, а насправді вона була ближче», – розповіла Мирослава Сумик.

Попередньо відомо, що Галина Сумик померла у перший день зникнення від інфаркту чи іншої проблеми з серцем. Тіло жінки забрали на експертизу.

Родичка покійної також повідомила, що були труднощі з тим, аби організувати вивезення тіла померлої з лісу.

«Спершу поліція сказала, що організацією винесення тіла з лісу і організацією транспорту займаються родичі. Щоб ви розуміли, людина померла у перший день і провела на відкритій землі під голим небом 16 діб. Тобто, тіло почало розкладатися. Згодом тіло таки забрали правоохоронці, але довелося підключати вище керівництво поліції та «Укрпошти», де мама працювала», – розповіла Мирослава.

Нагадаємо, вранці 29 червня поштарка з Добросина Галина Сумик поїхала з односельцями збирати чорниці до лісу у село Пирятин – за вісім кілометрів від Добросина, і загубилася. За ці дні поліція, надзвичайники, волонтери та односельці прочесали понад 600 гектарів лісу, оглядали тамтешні річки та болота з дрона, однак пошуки не давали бажаного результату.

 

Схожі новини