Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лісозаготівельними підприємствами сина Луценка цікавиться НАБУ
20 Серпня, 13:52

Лісозаготівельними підприємствами сина Луценка цікавиться НАБУ

Національне антикорупційне бюро України зацікавилося лісозаготівельними підприємствами Олександра Луценка. Відомо, що вони з’явилися саме в період каденції Юрія Луценка. Ці підприємства — ТОВ “ВЕАР”, “ГРАНДВУД ГРУП”, “КОМПАНІЯ” ТІМБЕР ТРЕЙД” — займаються вивезенням цінних пиломатеріалів із України до країн Європейського Союзу під виглядом дров.

Як пише блогер Сергій Іванов, затримання Юрія Гримчака, близького соратника Юрія Луценка, свідчить про суттєве зменшення політичного впливу Генпрокурора та його фактичне вибуття із касти “недоторканих”.

Тож варто очікувати, що антикорупційні органи невдовзі розслідуватимуть діяльність компаній, пов’язаних із родиною Луценків. А також випливуть на поверхню походження їхніх доходів за час д перебування Юрія Луценка на посаді Генерального прокурора.

 

“Секрет прибутковості цього бізнесу полягає в тому, що цінні пиломатеріали вивозяться з України під виглядом дров. Тобто ешелони дров з України, потрапляючи до Угорщини, Румунії або Австрії, виявляються цінними породами деревини, з яких виробляють елітні меблі. І, звичайно, правоохоронці не дуже хочуть лізти в генпрокуророві гешефти. Джерела в правоохоронних органах стверджують, що попри високу “кришу”, вся необхідна інформація щодо бізнесу Олександра Луценка вже акумульована і чекає на відставку його високопоставленого тата”, – йдеться в блозі Іванова.

 

Схожі новини