Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Літак вилетів”: У МОЗ відмовилися говорити, куди повезуть евакуйованих з Китаю
19 Лютого, 09:19

“Літак вилетів”: У МОЗ відмовилися говорити, куди повезуть евакуйованих з Китаю

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що місця, підготовлені для обсервації громадян, які будуть евакуйовані з китайського Уханя, де зафіксовано спалах коронавірусу COVID-19, не оприлюднюють з метою їхньої безпеки. Про це глава МОЗ повідомила під час брифінгу в аеропорту “Бориспіль”, передає “Уніан”.
“Ми повністю працюємо і готові до евакуації українських громадян до України. На сьогодні літак повністю готовий, проінструктований. Все, що необхідно, у нього є на борту”, – каже міністерка.
Завтра, 20 лютого, о 08.00 очікується прибуття евакуйованих українців. Визначено кілька безпечних місць, де вони зможуть перебувати під час обсервації.
“Місце є безпечним як для українських громадян, які будуть евакуйовані і розміщені в ізоляції, так і безпечними для всіх інших. Всі заходи безпеки погоджені та відповідають міжнародним стандартам і міжнародній практиці… В цілях безпеки громадян, яких ми евакуйовуємо, інформацію про місця, підготовлені для обсервації ми не розповсюджуємо. Ми маємо підготовлених кілька місць. Це є чотири місця, вони всі підготовлені, але залежно від кількості осіб, ми виберемо найбільш доцільне”, – говорить Скалецька.

Сьогодні зранку прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав, що літак до Уханя вже вилетів. Нагадаємо, SkyUp відправить в Ухань літак Boeing 737-700. Літак приземлиться в аеропорту “Бориспіль”.

Схожі новини