Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Літо буде спекотним, але з грозами – гідрометцентр
28 Травня, 14:15

Літо буде спекотним, але з грозами – гідрометцентр

Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда заявляє, що літо буде спекотним, а температура почне підвищуватися в перших числах червня, – пише “ukraina24

«Літо в Україні стовідсотково буде, воно прийде в перших числах червня. Починаючи з 5 числа, температура повітря підвищиться і буде рости навіть до 25 і вище градусів», – каже Кульбіда.

Також директор гідрометцентру наголосив, що цього року варто розраховувати на спекотне літо. Водночас зазначив, що будуть грози, зливи і навіть локальне випадання граду.

Крім того, метеоролог додав, що найближчі кілька днів слід очікувати сильного дощу. Але всі ці опади мають компенсувати той брак, який недоотримала природа у зимовий та весняний період. Така погода тільки піде на користь врожаю.

А ще Микола Кульбіда пояснив, чому погода в кінці весни виявилася незвично холодною.

 

“В Україні клімат змінюється і вже змінився, і продовжує змінюватися. Але якщо говорити в місячному, сезонному розгляді – зміни по-різному виражені. Наприклад, якщо середня температура січня і лютого в Україні виросла від 1,5 до 2 градусів – тобто підвищилася за останні 25-30 років, то середня температура травня практично незмінна у нас. Травневий режим зберігається попередніх періодів. Тому тут нічого дивного. Погода звична для травня”, – сказав Кульбіда.

Схожі новини