“Любов до України була закладена в його генах”: на Донеччині загинув 36-річний львівський поліцейський | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Любов до України була закладена в його генах”: на Донеччині загинув 36-річний львівський поліцейський
17 Листопада, 12:57

“Любов до України була закладена в його генах”: на Донеччині загинув 36-річний львівський поліцейський

16 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Донеччині загинув боєць батальйону львівської поліції, 36-річний Ярослав Вихопень. Про це повідомили у Нацполіції України.

«Любов до України була закладена в його генах. Відважний, цілеспрямований, надійний, справедливий – таким пам’ятають сержанта поліції, який віддано любив свою Батьківщину і воював за неї з 2014 року», — йдеться у повідомленні.

Разом з поліцейськими-побратимами Ярослав пройшов Запоріжжя, Ізюм, Куп’янськ та Бахмут, а за вдалу операцію на Лиманському напрямку був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» Національної поліції України.
Фатальний бій на Донеччині став останнім для Ярослава Вихопня. Рідні розповідають, що до ротації бійцю залишалося лише два тижні, тож до зустрічі з ним рахували дні. Останній дзвінок від коханого дружина отримала буквально за кілька годин до трагедії.

«15 жовтня о першій годині ми з ним поговорили і він мені сказав, що згодом обов’язково ще подзвонить… Це було в неділю, а з неділі на понеділок він загинув. І я не можу в це повірити. Я його чекаю кожен день», — сумує дружина поліцейського Ольга.

Для своєї сім’ї Ярослав завжди був взірцем та опорою: турботливий син та батько, люблячий чоловік, господар із «золотими руками». У чоловіка залишилась дружина, 15-річний син Нестор та мама Ярослава.

Відео