Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Люди, які тікають від обстрілів, зможуть отримати грошову допомогу прямо на вокзалі
20 Травня, 14:18

Люди, які тікають від обстрілів, зможуть отримати грошову допомогу прямо на вокзалі

Українці, які виїжджають із зони бойових дій, зможуть отримати грошові виплати від держави на вокзалі у Львові. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

«Відтепер українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації або оточенні, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації. Для цього Укрзалізниця передає дані зі своїх евакуаційних рейсів колегам з Укрпошти, для яких вже облаштовано пункти видачі готівки на вокзалі у Львові. Невдовзі перелік вокзалів розшириться», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, людям, які евакуювалися з районів, де ведуть бойові дії, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3000 гривень на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 гривень на кожну людину, старшу 18 років.

«Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передають працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти», — додають у пресслужбі компанії.

Зазначається, що цей спільний проєкт багатьох держструктур покликаний донести до всіх, хто досі не наважувався евакуюватися з Донбасу, що на них дійсно чекають. Ця програма доповнює вже запущену раніше за підтримки ОПУ програму “Там, де вас чекають”, яка дозволяє вже в потязі підібрати та замовити варіанти тимчасового розселення.

Схожі новини