Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ліванця, який побив стоматолога на Городоччині, засудили на 7,5 років
03 Лютого, 12:29

Ліванця, який побив стоматолога на Городоччині, засудили на 7,5 років

Городоцький районний суд ув’язнив на 7,5 років уродженця Лівану, який під час конфлікту вдарив ножем у шию 55-річного стоматолога. Про це йдеться у вироку суду за 31 січня, передає “Захід.нет”.

Як раніше повідомляла LMN, інцидент трапився 5 червня у селі Мшана Городоцького району. 65-річний чоловік прийшов у стоматологічну клініку, щоб полікувати зуби. Вимагав у лікаря робити процедуру безкоштовно. Медик відповів, що у нього приватна установа, тому послуги платні. Чоловік обурився, вийшов на вулицю і почав кидати у вікно стоматологічного кабінету камінцями. Стоматолог вийшов на вулицю і насварив хулігана, схопивши при цьому уламок цегли. Після чого чоловік кинувся на медика з кулаками. А потім витягнув ніж і встромив стоматологу в шию.

Лікар від сильного удару ножем впав на землю, а зловмисник спокійно пішов. Стоматологу колеги надавали першу допомогу, викликали «швидку». Його терміново госпіталізували.

Нападник ж прийшов до дому, помив руки і знаряддя нападу. Та потім вийшов на прогулянку, в той час його й затримали поліцейські.

Нападник за національністю ліванець. У Мшані мешкає 15 років. Розлучений, але має дочку. Мешкає сам.

Термін відбування покарання рахуватиметься зловмиснику з дня його затримання – 5 червня 2019 року.

Схожі новини