ЛОДА передасть звернення шахтарів в Уряд України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ЛОДА передасть звернення шахтарів в Уряд України
02 Листопада, 15:28

ЛОДА передасть звернення шахтарів в Уряд України

Голова Львівської ОДА  Олег Синютка зустрівся із шахтарями – мітингувальниками  під будівлею облдержадміністрації 

Представники профспілки працівників вугільної промисловості спільно із Львівською ОДА напрацювали звернення, яке передадуть в Кабінет Міністрів України та Адміністрацію Президента України.

У  ньому  йдеться про те, що станом на 2.11.2018 року шахтарям ДП «Львіввугілля» виплатили тільки 30% заробітної плати за вересень 2018 року. Борг по зарплаті за вересень становить 97 мільйонів гривень, за жовтень – 146 мільйонів гривень.

“Сьогодні ми передамо звернення Уряду України та Президентові і, в залежності від того, яка буде реакція на проблему, будемо далі працювати над цим питанням. Цю проблемо ми усвідомлюємо і, так само, як і по засобах захисту ми разом із профспілками дотиснули свою позицію, і по підняттю заробітної плати, переконаний, що вирішимо спільно проблему із виплатою зарплати за видобуте вами вугілля”, – наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, сьогодні до Львова приїхали гірники ДП “Львіввугілля”. Близько чотирьох сотень людей вимагають одного – виплатити їм зарплату. Також вони вимагають  відставку з посади  профільного міністра Ігоря Насалика.

Відео