Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЛОДА та ЛОР роздадуть ЗМІ понад пів мільйона гривень: кому і скільки
17 Лютого, 15:03
logo-black

ЛОДА та ЛОР роздадуть ЗМІ понад пів мільйона гривень: кому і скільки

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголосили спрощену процедуру закупівлі на послуги з висвітлення своєї діяльності в друкованих та онлайн виданнях на 600 тисяч гривень. Про це Львівській Мануфактурі Новин стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Облрада працює з «районками»

Зокрема, 8 лютого Львівська обласна рада оголосила спрощену процедуру закупівлі ««Послуги з висвітлення діяльності Львівської обласної ради, керівництва та депутатів в районних друкованих засобах масової інформації». Очікувана вартість складає 199,8 тисячі гривень.

Варто зазначити, тендер поділено на 19 лотів з очікуваною вартістю по 10,5 тисяч гривень кожен. За ці кошти обласна рада планує придбати по одному квадратному метру газетної площі у виданнях «Громада», «Нафтовик Борислава», «Бойківська думка», «Народне слово», «Голос з-над Бугу», «Наш край», «Народна справа», «Голос відродження», «Голос Самбірщини», «Відродження», «Часопис «Новий час», «Народна думка», «Воля народу» (2 лоти), «Новини Прибужжя», «Гомін волі. Стрий», «Вісник Розділля», «Голос з народу» та «Нова доба».

ЛОДА робить ставку на ТБ та інтернет

Своєю чергою департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА оголосив 11 лютого спрощену закупівлю на виготовлення та випуск телепередач з очікуваною вартістю 190 тисяч гривень.

Першим лотом облдержадміністрація планує придбати за 100 тисяч гривень 11 сюжетів в ефірі телеканалу «Правда ТУТ Львів». Ще 90 тисяч гривень ЛОДА сплатить телеканалу «24» за виготовлення та показ п’яти сюжетів.

На висвітлення діяльності в онлайн виданнях чиновники планують витратити ще 199 тисяч гривень.

Зокрема, 40 тисяч планують заплатити за 20 матеріалів в інтернет-виданні Гал-інфо, 39 тисяч – за 39 матеріалів у видані DailyLviv, 40 тисяч гривень коштуватимуть 160 матеріалів у виданні Leopolis.news, 40 тисяч гривень заплатять за 16 новин у виданні ДІЛО та 40 тисяч гривень за 8 матеріалів у виданні Твоє Місто.

Згідно з умовами закупівель, послуги з висвітлення діяльності видання надаватимуть протягом 2022 року.

Схожі новини