регіональні новини
Написати нам
06 Листопад, 21:03
Новояворівськ прийме другий етап молодіжної хокейної ліги

Загалом в цьому етапі візьмуть участь 7 хокейних колективів з 4-ох країн Європи

Протягом  9 – 11 листопада на Льодовій арені у  Новояворівську відбудуться матчі ІІ етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги U-19 сезону 2018-2019 рр.

У межах змагань ХК «Галицькі Леви» U-19  боротиметься з командами: «СДЮСШОР» (Харків), «Крижинка» (Київ), MMKS «Podhale» (Новий Тарг, Польща), HK Mládež Michalovce (Словаччина),  Gladiators Dunarea (Румунія), STS UKS Niedzwiadki  (Sanok Польща).

Почесними гостями 2-го етапу будуть колишні канадські гравці НХЛ – брати Вейн та Дейв Бабичі, які братимуть участь в офіційній церемонії відкриття етапу.

Окрім цього 6 листопада вони проведуть у Львові серію майстер-класів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Галицькі Леви».

Також брати Бабичі хочуть побачити Батьківщину своїх предків та громаду міста. Тому у планах мають відвідати місто Броди.

Додамо, після першого етапу, який відбувся у Новому Таргу лідерами є «Галицькі Леви» та словацькі «Mládež Michalovce». У їхньому активі є по 13 очок після шести зіграних поєдинків.

Розклад матчів: 

9 листопада

09:30 «Gladiators Dunarea» Galati – MMKS «Podhale Nowy Targ»

11:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «Галицькі Леви»

12:30 HK Mládež Michalovce – «Крижинка Київ»

14:00 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «СДЮСШОР Харків»

15:30  Церемонія відкриття

16:00 «Галицькі Леви» – «Gladiators Dunarea»

17:30 «Крижинка Київ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

19:00 «СДЮСШОР Харків»- HK «Mládež Michalovce»

 

10 листопада 

09:00 «Галицькі Леви»- «СДЮСШОР Харків»

10:30 «Gladiators Dunarea» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

12:00 HK «Mládež Michalovce» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

13:30 «Крижинка Київ»- «Галицькі Леви»

15:00 «СДЮСШОР Харків»- «Gladiators Dunarea»

16:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» –  «Крижинка Київ»

18:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – HK «Mládež Michalovce»

 

11 листопада 

8:00  «Крижинка Київ» – «Gladiators Dunarea»

9:30  STS UKS «Niedzwiadki  Sanok» – «СДЮСШОР Харків»

11:00  «Галицькі Леви» – MMKS «Podhale Nowy Targ»

12:30  «Gladiators Dunarea» – HK «Mládež Michalovce»

14:00  «СДЮСШОР Харків» – «Крижинка Київ»

15:30  MMKS «Podhale Nowy Targ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»

17:00  HK «Mládež Michalovce» – «Галицькі Леви»

18:30  Церемонія закриття

Схожі новини