"Локальна історія": сучасно про минуле | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Локальна історія”: сучасно про минуле
12 Жовтня, 14:15

“Локальна історія”: сучасно про минуле

Юлія Степанюк

У Львові відбулась презентація історичного журналу

Львів. Площа ринок. Арт-простір “Дзиґа”. Аромати запашної кави та цікавих історій. Історій, які живуть століттями, які переповідають із покоління в покоління…

Автори позиціонують своє творіння як перше глянцеве видання лише про історію України. У контексті минулого і сучасності.

Журнал створювали 9 місяців, над ним працювала ціла команда професіоналів та творчих людей. Історики, журналісти, дизайнери, письменники, громадські діячі.

«Наш журнал – це не є якась читанка історичних статей. Історичні статті професійних істориків там займають, може, чверть, а то і менше. Ми себе позиціонуємо, як журнал про минуле і сучасне», – говорить головний редактор журналу Віталій Ляска.

Головна мета – просвітництво. Хочуть, щоб люди, читаючи, більше розуміли історію власної країни, робили висновки та будували яскраве майбутнє.

Журнал не має певної вікової категорії для читання. Бо автори прагнуть зацікавити істоією і школярів, і студентів, і людей середнього віку, і пенсіонерів. Щоб аудиторія навчалась і росла разом із “Локальною історією”.
Читаючи, людина проживатиме усі моменти разом з оповідачем та героями, вони будуть близькі кожному.

У авторів немає ілюзорних мрій, все буде розвиватись, але поступово. Планують створити онлайн версію видання, щоб і люди за кордоном теж були в курсі наших історичних подій.

Відео