Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Лукашенко заявив, що у росії і Білорусі єдина армія
03 Липня, 13:37

Лукашенко заявив, що у росії і Білорусі єдина армія

Самопроголошений президент Білорусі олександр лукашенко заявив, що у союзі Білорусі та росії вже давно створено єдину армію, і що він давно визначив участь Білорусі у війні рф проти України, пише Українська правда.

“Ми єдина країна, яка підтримує росіян у цій боротьбі. Ті, хто нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз із російською федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи.

І що вони не знали, що у нас створено вже давно у союзі Білорусі та росії єдине угруповання збройних сил? Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, то чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою росією. Наша участь у “спецоперації” визначена мною давно”, – заявив лукашенко.

За його словами, білоруси “зайняли оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити удару в спину росіянам з боку натовських військ”.

лукашенко вважає, що НАТО збільшило чисельність збройних сил у Східній Європі “вдесятеро… щоб воювати”. А Білорусі, за його словами, “треба вистояти… та перемогти”.

Схожі новини