Львів готує Програму національного спротиву | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів готує Програму національного спротиву
29 Січня, 15:04

Львів готує Програму національного спротиву

Наступного тижня у Львові планують затвердити Програму національного спротиву. Її вже напрацювали, а 4 лютого, під час сесії, документ мають розглянути міські обранці.

У мерії кажуть, що Програма передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Загалом йдеться про три ключові аспекти:

«Перше – це навчання населення основним бойовим навикам та домедичної допомоги та іншим навикам, які необхідні для якісної організації територіальної оборони. Друге – це безпосередня співпраця і підтримка матеріально-технічного забезпечення і сприяння роботи батальйонів, які будуть працювати на території міста і області. Третій блок стосується розвитку інфраструктури як територіальної оборони на території львівської громади», – розповіла керуюча справами виконавчого комітету ЛМР Наталія Алєксєєва.

Депутатка міської ради Анна Дідух каже, що депутати готуються підтримати напрацьовану програму, адже місто має бути готове до будь-яких подій.

“Ми були надто безпечними усі ці роки. Тепер розуміємо, що до надзвичайної ситуації, якою б вона не була, маємо бути готовими завжди. Ми зараз не говоримо про бойові дії, ми говоримо про те, що кожен львівʼянин має знати алгоритм поведінки, якщо “щось пішло не так”. Тому будемо наздоганяти і вчитись всі разом. Нічого непоправного не сталось. Маємо час і шанс підготуватись”.

Додамо, Програма розрахована на 2022-2024 роки. Органи місцевого самоврядування тісно співпрацюватимуть із керівництвом територіальної оборони.

Відео