Львів’ян просять замість квітів на 1 вересня задонатити на центр дитячої реабілітації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’ян просять замість квітів на 1 вересня задонатити на центр дитячої реабілітації
31 Серпня, 16:04

Львів’ян просять замість квітів на 1 вересня задонатити на центр дитячої реабілітації

З нагоди 1 вересня у Львові ініціювали благодійну акцію зі збору коштів для відновлення дітей, які отримали воєнні травми. Цьогоріч львівських школярів та їхніх батьків закликають не купувати квіти на свято, а натомість долучитися до збору на обладнання для центру дитячої реабілітації UNBROKEN KIDS. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зазначимо, UNBROKEN KIDS входить до системи Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) і діє на базі лікарні святого Миколая, де лише за останній рік допомогли понад 60 тисячам дітей з усієї України.

Від початку повномасштабного вторгнення лікарня святого Миколая стала прихистком для важкопоранених дітей. Тут отримали лікування та пройшли реабілітацію 350 маленьких українців, які постраждали від російської агресії.

Поки триває війна та продовжуються ракетні удари по тилу, число дітей з мінно-вибуховими травмами лише збільшуватиметься. Всі вони потребують тривалого відновлення та постійної роботи з фізичними терапевтами. А дехто з них, як от пацієнти з ампутаціями та важкими опіками, потребуватимуть лікування та відновлення впродовж всього свого дитинства. Саме тому Україні потрібен спеціалізований дитячий реабілітаційний центр, який і зараз, і в повоєнні роки буде допомагати дітям, які зазнали важких поранень. Тому у Львові створюють UNBROKEN KIDS.

Зробити свій внесок у розбудову дитячої реабілітації можна за посиланням:https://dobro.ua/project/nezlamni/ Проєкт зі збору коштів називається «Найкраща реабілітація для НЕЗЛАМНИХ дітей».

Відео