Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян та гостей міста запрошують до спільного святкування Великодня
15 Квітня, 11:23

Львів’ян та гостей міста запрошують до спільного святкування Великодня

Для всіх, хто зараз проживає у Львові, організовують проєкт «Великдень як вдома». Організатори закликають містян 24 квітня прийняти на великодній сніданок переселенців, а гостей міста ⎯ відвідати оселі львівських родин. Щоб взяти участь в заході, потрібно зареєструватися. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Проєкт організовує Українська академія лідерства. За їхніми словами, основна мета заходу – поділитися родинним теплом з тими, хто цього потребує.

«Незабаром Львів наповниться атмосферою Великодня. Очікуємо, що наша ініціатива не лише зігріє серця людей, що вимушено залишили свої домівки, а й подарує справжній домашній затишок в колі близьких та нових знайомих. «Великдень як вдома» хоче об’єднати у святкуванні всі куточки країни, бо ми всі ⎯ Україна», ⎯ каже Микола Пісенко, ментор Української академії лідерства, один з організаторів проєкту.

Участь у заході передбачає спільний великодній сніданок 24 квітня для львів’ян та внутрішньо переміщених осіб чи їх сімей. Охочих долучитись до проєкту просять реєструватися за посиланням. Форма спільна для львів’ян та переселенців. Після реєстрації учасників сконтактують між собою для знайомства та узгодження деталей.

Окрім того, організатори зазначили, що для учасників проєкту “Великдень як вдома” готують низку додаткових подій, про які повідомлятимуть у соцмережах заходу.

Схожі новини