Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян запрошують на безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби
06 Квітня, 14:59

Львів’ян запрошують на безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби

Щосереди у Стрийському парку у Львові відбуваються тренування зі скандинавської ходьби. Це популярний в Європі вид спорту, що підходить для широкого кола людей. Організовує тренування Львівський обласний центр «Спорт для всіх». Охочих чекають і сьогодні о 16.00 на вулиці Самчука, 14 поблизу корпусу кафедри фізичної культури «Львівської Політехніки», інформують в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. «Спорт для всіх» на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати. Цей вид спорту не має жодних обмежень.

Скандинавська ходьба прискорює пульс. Набагато більше, ніж звичайна ходьба. Ви ходите швидше і використовуєте більше м’язів. Користь вправ для серця і легенів добре задокументована. Серед іншого, заняття сприяє зниженню артеріального тиску, зменшує ризик серцевих захворювань і діабету 2 типу, а також підтримує артерії чистими, – зазначають організатори тренувань.

Заняття безкоштовні, їх проводитиме професійна тренерка Оксана Заліско — віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби. Позаторік спортсменка перемогла на Кубку світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Оксана Заліско також часто бере участь у міжнародних змаганнях зі скандинавської ходьби та повертається з високими нагородами.

Схожі новини