Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’ян запрошують на майстер-клас з виготовлення традиційних українських прикрас
18 Серпня, 14:32
logo-black

Львів’ян запрошують на майстер-клас з виготовлення традиційних українських прикрас

На День Незалежності, 24 серпня, у Львові проведуть майстер-клас з виготовлення силянок. Це старовинна прикраса українських жінок, суцільна рівна або ажурна смужка, яка щільно прилягає до шиї, ззаду зав’язується або застібається на гачок. З початком повномасштабного вторгнення інтерес до такої прикраси суттєво зріс. 

Майстер-клас організовує студентський уряд філологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка. Захід відбудеться у центрі МолоДвіж, що на вулиці Чайковського. Майстер-клас проведе студентка філологічного факультету Юлія Денис, яка має власну крамничку з такими прикрасами. 

Це вже не перший наш захід на підтримку ЗСУ. Раніше ми влаштовували майстер-клас з писанкарства, а зараз запрошуємо навчитись плести силянки. Зараз цей аксесуар знову повертається в моду і хочеться дати можливість якомога більшій кількості людей навчитись робити його. Тому ми також запишемо наш майстер-клас на відео і його можна буде подивитись вдома у зручний час. Це класна нагода поєднати приємне з корисним: сплести собі традиційну українську прикрасу та підтримати ЗСУ, – розповідає LMN голова студентської ради факультету Ольга Полицька. 

 

Щоб взяти участь в заході, треба зареєструватись та сплатити благодійний внесок від 100 гривень. Усі кошти організатори перерахуютьу Благодійний фонд Сергія Притули. 

bc6bbb87-4685-4bfb-8ce5-26f2afe12005

Основне фото ілюстративне, UkraineArt/Бойчук Вікторія.

Схожі новини