Львів’ян запрошують на традиційну акцію «Хочу посадити дерево!» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’ян запрошують на традиційну акцію «Хочу посадити дерево!»
26 Вересня, 18:11

Львів’ян запрошують на традиційну акцію «Хочу посадити дерево!»

Охочі посадити дерево можуть вибрати локацію та вид дерева зі сформованого переліку, заповнити заявку, а після оплати долучитися до висадження. Прийом заявок на висадку саджанців триватиме до 12 жовтня. Про це повідомили у міській раді.

У Львові вже напрацювали перелік вільних лунок, де можна посадити дерева. Усі охочі висадити дерево мають змогу обрати місце і сорт дерева, який зможуть закупити і посадити. Відповідний перелік щодо можливих локацій та видів дерев доступний за посиланням.

«Закуповує саджанець благодійник, який зголошується у цій формі, а місто допомагає його привезти, посадити, встановити опори та забезпечити належний догляд. Важливо зазначити, що ми пропонуємо садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників, вартість яких від 3500 до 7000 грн залежно від сорту», – йдеться у повідомленні.

Для того, аби долучитись до акції, потрібно виконати кілька кроків:

  1. За посиланням у таблиці обрати точну адресу висадки і сорт дерева.
  2. Заповнити електронну форму (посилання тут). В заявці обов’язково потрібно вказати бажану локацію, зазначену в переліку, та вид дерева. Після отримання заявки дерево та локацію буде заброньовано. Дані вносять у колонку «Кількість заброньованих зелених насаджень».
  3. Після опрацювання заявки (впродовж місяця) працівники управління екології та природних ресурсів сконтактують з вами та повідомлять про наявність саджанця, вартість і рахунок на оплату напряму в один із розсадників.
  4. Надати підтвердження оплати.
  5. Очікувати повідомлення про день і час висадки вашого дерева. Проводити доставку і висадку будуть спеціалісти з догляду озеленення відповідного району, під наглядом садівника і, за бажанням, за вашою участю.
  6. Міські служби здійснюватимуть догляд усіх саджанців.

До слова, акція «Хочу посадити дерево» існує у Львові вже три роки. Навесні цього року до неї долучилась рекордна кількість людей – тоді висадили 206 спонсорських дерев на загальну суму понад 800 тисяч гривень.

Відео