Львів‘ян застерігають про грозу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів‘ян застерігають про грозу
23 Вересня, 16:04

Львів‘ян застерігають про грозу

У неділю, 24 вересня, мешканцям Львова слід чекати на грозу, а вночі – значний дощ. Про це попередив Львівський регіональний центр з гідрометеорології. Львівська міська рада закликає містян зважати на прогноз погоди та бути обачними.

У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони нагадують правила поведінки під час грози:

– якщо ви вдома, зачиніть вікна та двері, щоб не було протягу, бо він притягує кульову блискавку; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови;

– якщо ви на вулиці, не ховайтесь під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникайте металевих парканів, рекламних щитів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривайте парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, просять повідомляти на «Гарячу лінію» міста за номером 15-80.

Відео