Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янам пропонують безкоштовне навчання з надання домедичної допомоги
17 Лютого, 10:39

Львів’янам пропонують безкоштовне навчання з надання домедичної допомоги

На базі міських інституцій протягом 19-20 лютого проходитиме навчання з надання домедичної допомоги, інформує пресслужба ЛМР. Охочі взяти участь мають до 14:00 п’ятниці, 18 лютого, заповнити реєстраційну форму за посиланням, обравши район відповідно до місця проживання, та очікувати на зворотній зв’язок від організаторів щодо години і місця проведення.

Нагадаємо, що через зростання агресії з боку Росії у Львові затвердили програму навчань цивільного населення: як володіти зброєю, захистити себе та надати першу домедичну допомогу. Мешканці матимуть змогу записатися та навчатися стрілецькій справі чи то надавати першу допомогу.

Також 19 лютого в межах кампанії «Не панікуй! Готуйся» Штаб оборони Львівщини проведе третій вишкіл для цивільного населення. Як і зазвичай, навчання розпочнуться о 12:00 на Львівському стрілецькому стенді. Учасникам вишколу рекомендують одягнутися у теплий і зручний одяг та взяти із собою медичний джгут для практичних занять із медицини.

Нагадаємо, впродовж минулих двох тижнів у Львові відбулися два вишколи для цивільного населення. У першому  вишколі взяли участь понад пів тисячі людей.

 

Схожі новини