Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів‘янам, що наживались на допомозі для військових, обрали запобіжний захід
07 Травня, 16:48

Львів‘янам, що наживались на допомозі для військових, обрали запобіжний захід

Мешканцям Львівщини, які під час воєнного стану організували незаконну реалізацію військового спорядження, отриманого як гуманітарну допомогу, обрали запобіжний захід.

Галицький районний суд міста Львова розглянув клопотання Львівської обласної прокуратури, визнав аргументовані підозри та обрав двом фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави загалом у розмірі 4 млн грн, – повідомили LMN в обласній прокуратурі.

Нагадаємо, за підозрою у розкраданні гуманітарної допомоги для військових ЗСУ двох львів’ян затримали у четвер. Чоловіки також привласнювали добровільні пожертви громадян. Далі через банківські термінали та відділення кошти виводилися з рахунків.

Їх затримали в порядку під час продажу партії бронежилетів та військових касок для потреб ЗСУ на загальну суму 535 тис грн.

Додамо, що за даними ЗМІ, затримані чоловіки – це Роман Матис, який є керівником консалтингового агентства «Міжнародний інвестиційний офіс» і в минулому керівник інвестиційної політики Львівської ОДА, а також Євген Шпитко, головний редактор сайту Mind.ua.

Схожі новини