Львів’янка Анастасія Малошенко стала чемпіонкою Європи з черліденгу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів’янка Анастасія Малошенко стала чемпіонкою Європи з черліденгу
29 Червня, 18:58

Спортсменка зі Львівщини Анастасія Малошенко виступала у парі з Єлизаветою Тимофєєвою з Кам’янського. Дівчата здобули перемогу в категорії «фристайл дует», окрім цього, ще й першу в історії світового черліденгу ліцензію на Всесвітні Ігри-2025. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Анастасія Малошенко є представницею спортивного клубу черліденгу «Lviv Angels. Дует тренується під керівництвом Наталі Блажко, Олени Козинець і Крістіни Юхімчак.

«Вітаємо спортсменок та тренерок. У квітні саме цей дует виборов перемогу міжнародного Кубку ICU в Орландо, а також спортсменки посіли четверте місце на чемпіонаті світу. Тепер дівчата довели, що найсильніші в Європі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додамо, що українки за виступ отримали 83 бали. На другому місці — Хорватія (79.3 бали), на третьому — Словенія (78.8).