Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янка через шоумена Сергія Притулу передала на армію 60 тисяч доларів
21 Грудня, 18:03

Львів’янка через шоумена Сергія Притулу передала на армію 60 тисяч доларів

Український телеведучий та шоумен Сергій Притула вчора, 20 грудня, на своїй сторінці у Фейсбук розповів про львів’янку Наталію. Жінка написала йому, що хоче зробити пожертву для воїнів української армії. При зустрічі передала 60 тисяч доларів.

«З пані Наталею ми зустрілись не одразу. Спочатку була довга переписка. Традиційно, посеред ночі, я відписував людям у приватних повідомленнях на своїй сторінці у ФБ. Серед сотень листів, перевірених тієї ночі, був один із текстом, який достатньо часто трапляється у ваших листах: «Пане Сергій, чи можна було б якось зустрітися, хотіла б передати вам трохи грошей на армію». Звісно ж, подякував пані за небайдужість і запропонував скинути гроші на один з волонтерських рахунків, які одразу ж додав у переписку.  Минув тиждень. Чергова ніч, знову відписуюсь у приватних повідомленнях. Знову лист від пані Наталі, яка попросила про особисту зустріч, позаяк, сума достатньо велика і, трохи лячно робити це через банк», – розповів Сергій Притула.

Жінка приїхала до Притули на знімальний майданчик. Вона випитувала про потреби військових. Під кінець розмови попросила скерувати її пожертву на якісь корисні придбання. Можливо, на потреби снайперів. Після цього вийняла з сумочки і поставила на стіл 60 000$.

«Я переконаний, що за подібним вчинком стоїть якась історія. Але я не мав жодного морального права лізти людині в душу і докопуватись, що це за історія. Я тільки ще раз перепитав тремтячим голосом, чи пані робить цей вчинок свідомо. Бо це шалено величезні гроші, які могли б забезпечити безбідне життя на роки вперед. Пані Наталя посміхнулась, радше очима, ніж устами, і сказала, що це її свідомий і бажаний вклад у боротьбу з ворогом, і що вона щаслива, що може в такий спосіб підсилити нашу армію», – додав шоумен.

Зараз Сергій Притула збирає кошти, аби придбати 5 квадрокоптерів. Бюджет – 165 000 грн

Фото: ілюстративне

Схожі новини